Сторінками улюблених казок.

2014-06-13

/Files/images/CIMG4787.JPG

Літо – це чудова пора, це сміх, усмішки і гарний настрій. А ще літо – це пора читання. В районній бібліотеці в дні літніх канікул діє програма «Відпочиваємо з книгою: літнє читання», яка допомагає організувати дозвілля дітей в літній період. Бібліотека пропонує своїм відвідувачам з користю провести свій вільний час: дізнатися щось нове, проявити свої здібності, переглянути улюблені журнали, почитати книги. В рамках цієї програми в бібліотеці презентували свої роботи юні художники дитячої зразкової студії дизайну та прикладного мистецтва «Дивосвіт». Під час відкриття виставки на тему «Намалюй казку» діти прокоментували свої малюнки, а також мали змогу здійснити літературну подорож «Сторінками улюблених казок», яку провели бібліотекарі абонементу Корчун Т.А. та Опаряк Л.В.

На завершення заходу директор центральної районної бібліотеки Головенко Н.П. подякувала учасникам та відзначила юних талантів почесними грамотами.

/Files/images/CIMG4789.JPG

/Files/images/CIMG4781.JPG