"День книги та авторського права"

2012-04-23

/Files/images/novini/005.jpg

23 квітня в центральній бібліотеці пройшов день інформації з нагоди Всесвітнього дня книги і авторського права.

У рамках дня інформації була проведена екскурсія для майбутніх читачів, вихованців дитячого садка №3 «Йдемо до бібліотеки». Студентам медичного коледжу було представлено огляд-презентацію «Книги – взірці поліграфічного мистецтва», також вони мали змогу прийняти участь у літературно-поетичному змаганні про творчість Шевченківських та Нобелівських лауреатів.

Було оголошено результати бібліоекспедиції «Внесок Могилів-Подільської районної бібліотеки в справу регіонального книговидавництва»

На дні інформації були присутні:

Вихованці дитячого садка №3 Студенти медичного коледжу Усі, кому не байдужа книга, хто любить читати

День інформації провела: Бібліограф - Калашнікова Оксана