А бої колишні і тривоги вічно хвилюватимуть серц

2015-02-16

/Files/images/CIMG5397.JPG

А бої колишні і тривоги вічно хвилюватимуть серця. Двадцять шість років тому радянські військові були виведені з Демократичної республіки Афганістан. Напередодні дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав в районній бібліотеці відбувається урок мужності.

На заході були присутні студенти Могилів-Подільського технолого-економічного коледжу, для яких бібліотекарі підготували розповідь про події тих часів, яка супроводжувалась документальним відео. Науковий працівник краєзнавчого музею Бантюк Г.І. розповіла про наших воїнів-земляків, які загинули в тій страшній війні. Пам’ять про них вшанували хвилиною мовчання. З особливим хвилюванням звучали вірші, темою яких є Афганістан, у виконанні студентів.

Захід завершився електронною презентацією нової книги письменника-«афганця» В.Слапчука «Книга забуття», в якій автор описав нелегку долю афганців.