Всеукраїнська акція "Українська молодь читає"

2015-03-31

/Files/images/00cd4ec9ed0a4ca1961606659b7cc53c.png

На сьогоднішній день існує велика проблема, яка полягає у небажанні та незацікавленості молоді у читанні. Підростаюче покоління дедалі більше байдужіє до книжок, що їх йому замінюють телебачення, комп’ютери, Інтернет, відеоігри тощо. Це негативно впливає на розвиток особистості сучасної молодої людини, знижує загальний рівень освіти, культури, духовності. Українці впевнено залишають категорію «найбільш читаючих в світі», близько 46% наших громадян взагалі не читають.

Схвалена Кабінетом Міністрів України Концепція Державної цільової програми підтримки та розвитку читання на період до 2015 р. дала певний поштовх читанню юнацтва та молоді, підвищенню читацької активності. Проте, стало зрозумілим, що бажання читати у молоді не постане саме собою, його треба прищеплювати і розвивати систематично. Запорукою успіху в цьому є комплексний підхід, систематичність, креативність. Тому, продовжуючи розпочату роботу, Державна бібліотека України для юнацтва вважає за потрібне організувати та провести Всеукраїнську молодіжну акцію «Україна читає»

З 1 квітня 2015 року в Могилів-Поділсьькій центральній районній бібліотеці стартує акція "Українська молодь читає" за для залучення молоді до читання

#молодьчитає #addmillionreaders