«Національно-патріотичне виховання дітей, молоді, громадян України»

2015-04-23

/Files/images/CIMG5613.JPG

23 квітня в Могилів-Подільській районній бібліотеці відбувся районний семінар «Національно-патріотичне виховання дітей, молоді, громадян України». З нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом у Європі та завершення Другої світової війни відкриття зібрання розпочалось з музично-літературного привітання молодих читачів бібліотеки- членів громадської організації «Подільські православні скаути» Могилів-Подільського осередку, які виконали мелодію з фільму «Сімнадцять миттєвостей весни», вірші та пісні про Україну. Учасники семінару ознайомились з нововведен - нями та іншими методичними рекомендаціями щодо роботи з літературою даної тематики з акцентом на теми «Бойові дороги Українських фронтів», «Міста-герої в Україні», «Українці в Європейському русі Опору в роки Другої світової війни», «Громадяни України- воїни-герої»,»Книга пам яті України» розповідає», тощо. Працівники бібліотеки презентували твори сучасних українських письменників.