«Україна і Європейський союз – разом у майбутнє»

2015-05-16

/Files/images/CIMG5713.JPG

У ці травневі дні все європейське товариство відзначає День Європи. Цей день став символом нового початку, вільного та успішного шляху, мирної співпраці між суверенними націями, що ґрунтується на спільних цінностях та спільних інтересах, миру, солідарності, демократії, добробуту людей та верховенства права. В рамках проведення Дня Європи в районній бібліотеці підготовлено книжкову виставку «Україна і Європейський союз – разом у майбутнє». Для користувачів бібліотеки організовано свято «Ми - європейці», метою якого було в черговий раз нагадати, що Європа починається не з кордоном України, вона починається у серці кожного Українця, що ми своїми вчинками, як майбутнє покоління, будемо дотримуватися цього поняття і докажемо що ми є європейці і Україна – Європейська держава.