Заходи з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек 02.10.2012

/Files/images/CIMG2111.JPG

Заходи з нагоди Всеукраїнського Дня бібліотек 02.10.2012

Місце : Центральна районна бібліотека

Учасники : Працівники бібліотек району, районна бібліотека, партнери бібліотек.

Запрошені : Представники влади, громади, читачі бібліотек

І. МАЙБУТНЄ ПОЧИНАЄТЬСЯ в СУЧАСНІЙ БІБЛІОТЕЦІ

Семінар-презентація проектів кращих бібліотек району

Програма :

1. Відкриття свята – ведучі.

2. Слово - голові Могилів-Подільської РДА М.Л. Вдовцову;

- голові районної ради – О. П. Антонюку;

- Для зачитання Розпорядження про нагородження голови РДА запрошується керівник апарату РДА Онищук А.Г.

- начальнику відділу культури – Л. В. Хухлей

3. Презентація бібліотеки с. Кукавка –«Робота з творчими дітьми та молоддю» Завідуюча бібліотекою А. Люльчак , партнери бібліотеки – В. Кушнір.

4. Слово для привітання – директору ЦРБ Н. П. Головенко

5. «Професіонал та особистість» - бенефіс професії – завідуюча бібліотекою с.Серебрія М. П. Маковійчук.

6. «У Кричанівку повернись» - презентація проекту «Великий дух малої Батьківщини» на допомогу розвитку громади – методист Н.Вартанович, партнери бібліотеки та учасники проекту – А. Бойта

7. «Роль бібліотеки в розвитку та збереженні рекреаційного потенціалу самобутньої етнокультури села»(нетрадиційні форми роботи бібліотеки) – бібліоновація – завідуюча бібліотекою с.Слобода-Яришівська А. Діденко

8.«Бібліотека йде в народ»(всеукраїнський проект) – обмін досвідом – звідуюча бібліотекою с. Козлів Д. Гончарук

9. «Історії успіху»бібліотек- переможниць конкурсу з запровадження нових бібліотечних послуг, які отримали Грант – презентації роботи бібліотек сіл Бронниця (завідуюча А. Малай), Вендичани ( Л. Боднар), Немія(С. Глухманюк), ЦРБ.

10. Привітання читачів

ІІ. Перегляди фільмів, Інтернет-новин, зустрічі любителів книги, екскурсії