«Пройдуть роки, десятки років… Цього ніколи не забути»

2016-03-18

/Files/images/novini/CIMG6872.JPG

Щороку 18 березня ми відзначаємо визволення краю від фашистських загарбників. Дорогою ціною заплатив наш народ за участь у найстрашнішій війні. Минуло 72 року, але з пам’яті людської не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія, його битва та його перемога. Можна по різному ставитись до тієї війни, по різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя задля щастя інших. «За чисте небо і тихі зорі» під такою назвою в районній бібліотеці пройшла Акція Миру, під час якої користувачі бібліотеки мали змогу за допомогою мультимедійних засобів поринути в часи хоробрості, непохитності, мужності та віри в перемогу.

Презентація книжкової виставки «Пройдуть роки, десятки років… Цього ніколи не забути» привернула увагу молодого покоління, викликала інтерес до літератури, яка в подальшому допоможе пробудити любов і відповідальність за свою Вітчизну, вдячність і шану до її захисників, а також сформувати патріотичні почуття.