Солодке свято – Міжнародний день торта

2016-07-20

/Files/images/raznoe/maxresdefault.jpg

20 липня весь світ відзначає найсолодше свято - Міжнародний день торта! Це солодке свято присвячене миру і дружбі між людьми, народами і цілими країнами. Девізом Дня стала фраза «I CAKE YOU», що значить – «Я прийду до тебе з тортом», що, загалом, логічно – як, якщо не тортом з чаєм, відсвяткувати мир і дружбу?

Вперше на міжнародному рівні День торта був проведений у 2011 році. Ініціатором цього солодкого і демократичного свята став "Міланський Клуб" Королівства Любові - об’єднання творчих людей, куди входили не лише кондитери, але й художники, поети і музиканти.

Метою свята є поширення по всій Землі ідей миру і дружби через культуру. Цю цікаву ініціативу підтримали багато країн СНД, а також Ізраїль і США. У цей день було спечено перший у світі спільний багатонаціональний торт, у приготуванні якого взяли участь люди з цих країн. У День торта кращі кондитери світу намагаються розповісти якомога більше про свою солодку професію. Відчиняють двері численні кондитерські, де для всіх охочих проводять майстер-класи, даючи можливість спробувати себе у цій професії.

Небайдужі до смачного десерту працівники Могилів-Подільської центральної районної бібліотеки запросили своїх користувачів на День торта. Учасники свята поділились рецептами приготування тортів, взяли участь у кулінарній вікторині, а також поласували смачним тортом, який приготували бібліотекарі за рецептом читачів бібліотеки.

Щороку Міжнародний день торта присвячений різним темам, наприклад, космічній, любовній, казковій. А в 2016 році тема цього свята "Подорож у Часі". Сьогодні ви можете просто відправити електронну або паперову листівку друзям і знайомим, організувати дружню вечірку з чаєм або благодійну акцію для дітей- сиріт та дітей з малозабезпечених сімей.

/Files/images/raznoe/CIMG7137.JPG