Хрещення Русі – духовний стержень нашої культури

2016-07-28

/Files/images/raznoe/к.jpg

28 липня 2016 року з нагоди відзначення Дня хрещення Київської Руси-України та з метою збереження та утвердження традицій української державності, нагадування про роль історичної спадщини Русі - України у їх становленні, визнання важливості прийняття християнства для розвитку українського суспільства як невід’ємної частини європейської цивілізації та вшанування пам’яті Володимира Великого – видатного державного та політичного діяча, у Могилів-Подільській центральній районній бібліотеці проведено тематичну годину «Хрещення Русі – духовний стержень нашої культури». Бібліотекарі розповіли цікаві факти про запровадження християнства, про історію хрещення Київської Русі-України, про часи князівства Володимира. Були зачитані уривки з документальних та художніх творів «Как была крещена Русь…» та «Повість минулих літ…». Учасники заходу переглянули відеоролики на тему вірувань давніх слов’ян та хрещення Русі, віртуально побували у найвідоміших храмах України, ознайомились із літературою, представленою на книжковій виставці «І знову іменем Христовим ми оновим наш тихий край».

Хрещення Русі – це і справді дуже велика подія в історії нашого народу, яка змінила духовне і культурне життя людей та звернула їх до справжніх цінностей та віри в Бога.

/Files/images/raznoe/123.jpg