«Сучасний бібліотекар – сучасна бібліотека»

2016-10-05

/Files/images/novini/UDoY5OzYcuE.jpg

Хто сказав, що бібліотекар – це жінка в літах, в довгій спідниці та з величезними окулярами на носі? Молодий бібліотекар Могилів –Подільської районної бібліотеки Лілія Фолюшняк впевнено ламає стереотипи та доводить, що головне мати ентузіазм та прагнення розвиватись, тоді будь-яка робота буде приносити насолоду.

На початку квітня місяці Вінницька обласна універсальна наукова бібліотека ім. К.А. Тімірязєва оголосила обласний конкурс професійної майстерності молодих бібліотечних працівників «Молодіжне ДЕФІЛЕ». Конкурс проводився з метою виявлення та розкриття яскравих, різносторонніх, творчих, ініціативних і талановитих працівників бібліотек Вінницької області, які готові і прагнуть до самореалізації та саморозвитку, стимулювання їх інноваційної діяльності, розширення професійних контактів, привернення уваги громадськості і зростання іміджу професії бібліотекаря, особливо серед молоді.

Конкурс складався з 4-х завдань. Викласти свою позицію по темі «Бібліотека і читач» в поетичному жанрі або есе; підготувати відеоролик «Я і моя Бібліотека». Це своєрідне портфоліо, тобто знайомство з учасником конкурсу, в якому конкурсант має представити себе як особистість, показати себе у професії, продемонструвати свої професійні досягнення; підготувати рекомендаційне бібліографічне видання (покажчик, дайджест) з популяризації читання художньої літератури; для презентації рекомендаційного бібліографічного видання підготувати буктрейлер.

Участь в даному конкурсі взяло 37 бібліотекарів серед області, до фіналу дійшло тільки 17 учасників. Наполеглива праця, творчість, цікаві та нестандартні ідеї в бібліотечній діяльності принесли свої результати. Наш молодий бібліотекар – Лілія Фолюшняк напередодні святкування Всеукраїнського дня бібліотек була нагороджена дипломом за зайняте 3 місце в обласному конкурсі професійної майстерності молодих бібліотечних працівників «Молодіжне ДЕФІЛЕ».

Бібліотекар – престижна професія. І ті, хто обрав цей шлях, є амбіційними, креативними, творчими людьми.