Презентація книги В.Кушніра "Доньки моряка"

2016-10-24

/Files/images/raznoe/CIMG7750.JPG

В читальному залі центральної бібліотеки відбулася зустріч з місцевим поетом Василем Кушніром. Це була його презентація дев’ятої книги роману в віршах «Доньки моряка». Талант – це той стан душі, коли хочеться творити добро і нести його людям. Автор торкається доль односельчан, описує природу рідного краю, гарних душею і серцем людей, розкриває свою душу.

На зустрічі були присутні студенти 1 курсу Технолого-економічного коледжу з викладачем Альоною Василівною Кордонською. Учениця Кукавської школи Цуркан Богдана прочитала уривок з романа у віршах «Доньки моряка».

В теплій, дружній атмосфері своїми думками поділилися та порадувались за автора присутні місцеві поети – Володимир Кравець, Таміла Панасюк, Світлана Ротар.

А Олена Герасевич подяквала Василю Григоровичу за написану баладу про героїчний подвиг її чоловіка, захисника Дебальцево – Герасевича Евгена, який посмертно нагороджений Орденом за мужність 3-го ступеня та побажала йому творчої наснаги та здоров’я.

В заключному слові автор подякував присутнім та пообіцяв працювати та видавати нові твори, адже в нього є багато сюжетів, які просяться на папір до читача.

Присутні побажали щедрого здоров’я, творчого натхнення, довгих та плідних років життя.

Нехай ваша життєва дорога, дорогий Василь Григорович, стелиться рушником щастя!.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi