«Іван Франко – поет національної гідності»

2016-11-02

/Files/images/raznoe/CIMG7781.JPG

«Іван Франко – поет національної гідності»

2016 рік - Указом Президента України оголошено роком Івана Франка.

2 листопада працівники центральної районної бібліотеки Олена Коваль та Лариса Опаряк провели літературно-музичний вечір «Іван Франко – поет національної гідності». До бібліотечної світлиці на зустріч із невмирущим словом Каменяра завітали студенти технолого-економічного коледжу з куратором групи А.В. Кордонською. У цей день Франкове слово наповнило бібліотеку особливою аурою. Воно звучало в поезії та у прозі, мелодійно дзвеніло у пісні. Для студентів була виконана вистава по драмі Івана Франка «Украдене щастя» акторами театру «Народні усмішки» районного будинку культури «Дружба». Ролі виконали: Генадій Колядко, художній керівник театру «Народні усмішки» («Микола Задорожній», чоловік літ 45); Лілія Фолюшняк, бібліотекар юнацької кафедри центральної районної бібліотеки («Анна», його жінка, молодиця літ 25); Андрій Нагорний, студент медичного коледжу («Михайло Гурман», жандарм, здоровий мужчина, літ 30).