Всеукраїнський тиждень права у бібліотеці

2016-12-05

/Files/images/raznoe/CIMG8026.JPG

З 5 по 10 грудня 2016 року в Могилів-Подільській центральній районній бібліотеці проходить Всеукраїнський тиждень права. В рамках тижня розроблені заходи, які спрямовані на підвищення правової освіти громадян, формування свідомого ставлення до необхідності поважати норми права та законності, а також попередження порушень серед молоді. А також забезпечення захисту прав дитини, дотримання національних та загальнолюдських морально-естетичних принципів та традицій:
- «Права людини понад усе» - книжкова виставка;
- «Конвенція про захист прав людини та основоположних свобод» (до 65-річчя документу «Конвенції прав людини») – інформаційна година;
- «16 днів проти гендерного насилля» - інформаційно-просвітницька декада: відео як доказ;
- «Гендерні питання в творах української класики, сучасної літератури» - бесіда;
- «Держава – захисникові» (учасникам АТО) – презентація соціальних гарантій;
- «Сучасна молодь: право і мораль» - засідання клубу «Діалог» в рамках консультаційно-правового центру «Молодь і сучасність».