Пам’ятай про Крути

2017-01-26

/Files/images/raznoe/Крути.JPG

29 січня 1918 року в історії України з’явилася нова сторінка, щедро полита молодою кров’ю , назва якої – Крути. 99 років тому 300 “мучнів українських” пішло в безсмертя. Юнаки-герої показали приклад мужності, відданості і незборимості духу. Герої не вмирають. Вони живуть у пам’яті і справах наступних поколінь.

З метою виховування почуття патріотизму, гордості за історичне минуле українського народу, формування й розвиток мотивації, спрямованої на підготовку до захисту Вітчизни, на прикладі подвигу молодих юнаків, 26 січня 2017 року в Могилів-Подільській центральній районній бібліотеці відбувся патріотичний діалог «Юні оборонці Батьківщини» . На заході юні користувачі зазирнули у героїчні події нашого минулого, перенеслися думками і духом у той час, у ті святі місця і на той шлях, що завів українських юнаків під Крути, вшанували пам'ять героїв хвилиною мовчання.

В читальній залі оформлена тематична виставка «Любіть Україну як вірні сини», на якій представлені документи, матеріали, свідчення про подвиг героїв Крут. Вражені трагедією під Крутами, похоронами жертв більшовицького терору, поети Тичина П., Олесь О., Кравченко У., Поліщук В. та інші вилили свій біль, створивши проникливі поезії, присвячені пам’яті загиблих.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi