Писемницький десант у бібліотеці

2017-03-16

/Files/images/raznoe/CIMG8338.JPG

16 березня 2017 року до Могилів – Подільської центральної районної бібліотеки завітали брати Капранови – відомі українські письменники, видавці, публіцисти, громадські діячи.

Невелика читальна зала бібліотеки ледь вмістила усіх бажаючих. Під час зустрічі відбулась презентація нової книги письменників «Забудь-річка».Книга «Забудь-річка» є своєрідним продовженням роману «Щоденник моєї секретарки». Разом з новим романом брати Капранови представили збірку оповідань « Я like Україну! Я люблю Україну», на сторінках якої 25 письменників зізнаються в коханні до України, та свою «Історію незалежності України».

В теплій обстановці пройшло спілкування з письменниками. Емоції, позитивний настрій – це те, що подарували нам гості.Придбані книги з автографами авторів та фото будуть довго нагадувати про усміхнених, привітних, щирих братів Капранових.