Дітям – щасливе дитинство

2017-06-01

/Files/images/raznoe/IMG_20170601_121536.jpg

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей - прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань.

1 червня 2017 року Могилів-Подільська районна бібліотека долучившись до свята організувала бібліотечний майданчик «Читацька радість - дітям», в рамках якого підготовлено та представлено розгорнуту книжкову виставку «Читаючі діти - читаюча нація». На майданчику діти змагалися в різноманітних конкурсах: відгадували загадки, розв’язували інтелектуальні задачі,відвідали книжкову галявину, демонстрували спритність у вправах з м’ячем, приймали участь в конкурсі малюнку на асфальті «Веселковий світ дитинства» та співали караоке, а для малечі Інтернет - центром бібліотеки організовано відео – тур «Книжка в мультик перебігла»

День захисту дітей – це не тільки свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Кiлькiсть переглядiв: 0

Коментарi