Бібліотека як гарант успішного, творчого та інтелектуального розвитку дитини

2013-10-31

/Files/images/CIMG4140.JPG

31 жовтня 2013 року в читальній залі центральної районної бібліотеки відбувся семінар за участю бібліотекарів району. Тема семінару «Бібліотека як гарант успішного, творчого та інтелектуального розвитку дитини». Аналіз роботи сільських бібліотек по роботі з дітьми зробила директор районної бібліотеки Головенко Наталя Петрівна, яка також намітила пріоритети на наступний рік. В районі діє 19 кімнат юного читача. До послуг читачів – 8 дитячих клубів за інтересами різних напрямків а також проводиться різноманітна соціокультурна робота.

Про пошук нових рішень, розвиток та бібліотечні новації презентували бібліотекарі сільських бібліотек Альона Малай (с. Бронниця), Альона Люльчак (с. Кукавка) та Тетяна Колісніченко (с. Озаринці). Методист районної бібліотеки – Надія Вартанович презентувала історії успіху у спілкуванні, рекламу читання та книги, дискусійні методи роботи з дітьми та ігрові форми популяризації літератури для дітей.

Бібліотечних працівників було ознайомлено з «Е-послугою» в рамках ініціативи «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування»

Увесь семінар супроводжувався засобами мультимедії (показ слайдів, відео, проекти).