• Ви знаходитесь тут:

• Проведені заходи

2013-11-14

/Files/images/PB141111.JPG

З метою збереження пам’яті про кращі сторінки історії Батьківщини до 1000-ліття Національної пам’ятки України на теренах Могилів-Подільщини Свято-Усікновенського Лядівського Скельного чоловічого монастиря в Могилів-Подільській районній бібліотеці організована книжкова виставка присвячена даній тематиці.

/Files/images/PB141112.JPG

Випущено бібліографічний список літератури і плакат «Лядівський скельний монастир в художньому слові»./Files/images/02.jpg/Files/images/01.JPG

14 листопада 2013 року центральна районна бібліотека прийняла участь в науково-практичній конференції «Роль і місце Свято-Усікновенського Лядівського Скельного монастиря в духовно-культурному житті Подільського краю» організованою відділом освіти Могилів-Подільської райдержадміністрації.

На конференції бібліограф бібліотеки Калашнікова О.В. провела огляд книжково-ілюстрованої виставки «Сокральна перлина Подільського краю».