«Мій край – моя історія»

2014-03-19

/Files/images/CIMG4642.JPG

19 березня 2014 року в читальній залі районної бібліотеки відбувся вечір-реквієм «Мій край – моя історія» до 70-річчя визволення Могилів-Подільщини від німецько-фашистських загарбників.

Вечір розпочала бібліотекар читальної зали Чаговська Л.М. На вечір були присутні студенти медичного коледжу із викладачем Шаповаловим В.Ф. Студенти коледжу прочитали баладу В.Г. Кушніра «Березнева весна на Дністрі». З історичними фактами перед присутніми виступила науковий співробітник краєзнавчого музею Бантюк Г.І. розповідь супроводжувалась показом слайдів та переглядом документальних фільмів. Присутні мали змогу почути живий голос Левітана про визволення нашого міста. Огляд книжкової виставки «Безсмертний подвиг визволителів» організувала та провела бібліограф читальної зали Калашнікова О.В.