Збережемо село, в якому живемо.

2014-04-15

/Files/images/CIMG4140.JPG
15 квітня в Могилів-Подільській центральній районній бібліотеці відбувся семінар-практикум бібліотечних працівників району. Тема : «Бібліотечне краєзнавство – шлях до об єднання громади». Привітала учасників семінару начальник відділу культури Лариса Хухлей та визначила шляхи розвитку краєзнавчої діяльності бібліотек. Директор Наталя Головенко наполягла на значенні активізації краєзнавчої діяльності на користь розвитку громад. Методист Надія Вартанович розкрила зміст краєзнавчої роботи бібліотек та спромоглась визначити формат діяльності для кожної з них. Досвідом поділились кращі бібліотеки сіл Сказинці (клуб «Стежина»), Жеребилівка (участь в проектах громади), Бронниця (краєзнавство на підтримку малого бізнесу та підприємців)), Серебрія (збереження історії села), Козлів (екологічне краєзнавство), Кричанівка (корисні ініціативи для громади), Кукавка (об’єднання «Зозулене джерельце»), Сл.-Яришівська (збереження рекреаційного потенціалу села) та інші. По закінченні було оголошено конкурс на кращий дизайн краєзнавчого кутка(кімнати) «Збережи село, в якому живеш».