Тренінг з питань ВІЛ / СНІД "Пам'ятати, щоб жити"

2011-11-22

/Files/images/novini/snd/854999210.jpg

Могилів-Подільська центральна районна бібліотека та доброволець Корпусу Миру США в Україні Далайна Вілліамс виграли проект "Віл/СНІД". Інформаційний ресурсний центр в бібліотеці, в рамках якого вже з 22 листопада розпочалося проведення тренінгів.

Слухачі тренінгів – психологи, соціальні працівники, лікарі, бібліотекарі, студенти, учні шкіл. Тренінги проводить досвідчений спеціаліст, лікар, соціальний дослідник, тренер МБФ «Міжнародний Альянс з Віл/СНІД в Україні» ПЕТРІВ РАДИСЛАВ МИКОЛАЙОВИЧ. В рамках проекту, який розраховано на 6 місяців буде проведено 4 тренінги, акція «Пам'ятати, щоб жити», створено інформаційний ресурсний центр в центральній районній бібліотеці, проведено ряд заходів. В квітні 2012 р. планується відкриття відновленого скверу, де розташовано пам'ятник Джону Леннону (площа Сагайдачного, біля парку культури та відпочинку) – символу життя і правди, де планується проведення молодіжних заходів.
(Це єдиний пам'ятник цій людині на території бувшого СРСР і один з трьох у світі)
(22-25.11.2011)