Навчаємось економити. Де? У бібліотеці.

2015-04-06

/Files/images/CIMG5575.JPG

В лютому 2015 року наша бібліотека, співпрацюючи з програмою «Бібліоміст», долучилась до роботи з популяризації знань серед населення, що, сподіваємось, зробить свій внесок у зміцнення енергетичної безпеки України. Зокрема бібліотека взяла участь в бліц-опитуванні стосовно питань енергоефективності та альтернативної енергетики в Україні і можливості участі бібліотечних фахівців у тренінгах із даної тематики, які будуть проводитись у Києві у вересні 2015 року. А наразі і мешканці громад, і бібліотечні фахівці району мають змогу знайомитись з корисними матеріалами – буклетами «Чому зростають тарифи?», «Збережи тепло – збережи Україну», «10 порад, як зберегти тепло». Бібліопостер також пропонує плакати, малюнки, ілюстрації, тощо.

Після навчання у Києві пропонуємо бібліотечним працівникам відвідати заняття з даної тематики в стінах Могилів-Подільської районної бібліотеки.