«Тиждень шаленого читання»

2016-03-31

/Files/images/novini/CIMG6876.JPG

Вже майже 20 років, починаючи з 1993, впродовж весняних шкільних канікул у бібліотеках нашої країни проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання. Цього року він стартував в районній бібліотеці з 28 березня під гаслом: «Якщо читає дитина, Україна буде вільна і єдина!» Розпочалося свято яскравим флешмобом «Читати – це круто!» із студентами медичного коледжу, до якого долучилися і маленькі читачі дитячого садочку. Не залишили байдужими користувачів і такі заходи: «Краща дитяча книга року» інформаційна година, «Читаємо мовою оригіналу» літературні читання з учасниками «English club», день бібліотворчості «Фабрика ідей від талановитих дітей» та презентація літературних бестселерів «Я обираю Супер Книгу». Наші читачі люблять тиждень шаленого читання і чекають його з нетерпінням. Це час, сповнений дивовижного книжкового розмаїття. Зустрічі з найулюбленішими письменниками, їх новими книжками, книжкові іменини, літературні подорожі, ігри та вікторини, різноманітні конкурси, флешмоби та акції, майстер-класи, презентації — і все це супроводжується приємними несподіванками. І, звичайно, одного тижня для реалізації такої насиченої програми замало, тому дуже часто свято читання виходить за рамки зазначеного терміну і продовжує тривати далі.