«До бібліотеки всією сім’єю: читаємо в сімейному колі»

2013-05-15

/Files/images/CIMG3266 copy.jpg

У Преамбулі до Конвенції ООН про права дитини йдеться, що саме сім’ї має бути надані необхідні захист і сприяння в тому, щоб вона могла повністю взяти на себе виконання обов’язків, покладених на неї суспільством.

Започаткований в 1993 році Генеральною Асамблеєю ООН Міжнародний день сім’ї почали відзначати і у нашій країні. Саме тому, 15 травня в районній бібліотеці відбулася година спілкування «До бібліотеки всією сім’єю: читаємо в сімейному колі». Бібліотека багато в чому виконує ще й психотерапевтичну функцію: насамперед це місце де можна розслабитися, стати самим собою, де уважно вислухають і допоможуть. Тому, сьогодні завдяки новітнім технологіям та за сприянням програми «Бібліоміст» ми маємо змогу задовольняти потреби як батьків так і дітей одночасно.