Краще гір, можуть бути тільки гори

2013-10-29

/Files/images/P1010058.JPG

Під такою назвою 29.10.2013 в читальному залі центральної районної бібліотеки відбулася зустріч з неординарною людиною нашого міста, досвідченим альпіністом, дельтапланеристом, любителем спорту – Сергієм Володимировичем Шибінським.

На зустрічі були присутні студенти Медичного коледжу з викладачем Аллою Михайлівною Хібовською. Сергій Шибінський багато розповідав про дельтапланеризм та двотижневу подорож Кавказом, про підняття на найвищу вершину Європи – г. Ельбрус.

Розповідь супроводжувалась слайдами з особистого архіву мандрівника. Запрошені були приємно вражені зустріччю. Було задано багато запитань, на які Сергій Володимирович давав відповіді.

Користувачі бібліотеки впевнені, що їх мрії в майбутньому також здійсняться, як мрія Сергія Володимировича.