«Аїст сильніший від смерті»

2014-02-15

/Files/images/CIMG2511.JPG

«Поставте скибку хліба на стакан
І голову схиліть в скорботі вічній
За тих, кого убив Афганістан,
Чиї він душі ранив і скалічив»

15 лютого в центральній районній бібліотеці відбувся вечір-спомин «Аїст сильніший від смерті» присвячений 25 річниці виведення військ з Афганістану. Через горнило Афганських подій пройшли і наші земляки, які гідно виконували інтернаціональний обов’язок у тій далекій країні, виявляючи мужність, відвагу і героїзм. Вони сповна відчули на собі весь тягар і біль тієї неоголошеної війни. Нажаль, деякі юнаки живими не повернулися до рідних домівок. А тим, кому пощастило вціліти, досі не дає спокійно засніти пам'ять. Користувачі бібліотеки, запрошені на вечір-спомин хвилиною мовчання вшанували загиблих і тих хто повернувся живим. Бібліотекар читального залу Чаговська Л.М. ознайомила присутніх з трагічною сторінкою нашої історії, а бібліотекар абонементу Корчун Т.А. зробила огляд книжкової виставки «Хай нічого душа не забуде». По завершенню вечора було переглянуто уривок із фільму «9 рота».